Controle en nazorg
Bleeding Disorder of Unknown Cause is een chronische aandoening. Dat betekent dat u uw hele leven onder controle blijft.
Na de behandelfase komt u één keer per vijf jaar op controle in het MUMC+. Tijdens deze controle ziet u: de hematoloog of verpleegkundig specialist: zij bespreken uw bloedingen, medicatie en eventuele klachten
Als u een ingreep moet ondergaan (bijvoorbeeld bij de tandarts, huisarts of in het ziekenhuis), neemt de behandelaar telefonisch contact met u op. Voor elke ingreep wordt een specifiek behandelplan gemaakt om te zorgen dat u veilig behandeld wordt en niet gaat bloeden.
Waar vindt de controle en de nazorg plaats?
De nazorg vindt altijd plaats in het Maastricht UMC+. Hier bevindt zich ons Hemofiliebehandelcentrum. De zorgverleners die hier werken zijn gespecialiseerd en goed opgeleid om u de juiste zorg te bieden.